Oznamy

Rôzne aktuálne oznamy obecného úradu

Zber nebezpečného a veľkoobjemového odpadu v Ostrej Lúke

Obec Ostrá Lúka organizuje zber nebezpečného odpadu dňa 17.10.2017 a zber veľkoobjemového odpadu dňa 20.10.2017. Bližšie informácie v prílohách.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby VÚC 2017

V prílohe je zverejnený zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja podľa volebných obvodov - volebný obvod č.11 a tiež zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja. 

Digitálny rozhlas v našej obci

Zmeškali ste dedinský rozhlas? Prišli ste kvôli tomu o dôležité informácie? 

Upozornenie pred vykurovacou sezónou

Harmonogram zberu odpadu v roku 2017

V prílohe je zverejnený harmonogram zberu zmesového komunálneho odpadu a triedeného odpadu. O zbere ostatných komodít budete včas informovaný.

Upozornenie okresného úradu vo Zvolene

Ostrolúcky hlásnik 3/2015

Kaštieľ v Ostrej Lúke

Adela Ostrolúcka: Platonická láska s dramatickým koncom

Prečítajte si článok, ktorý vyšiel v Pravde:Adela Ostrolúcka: Platonická láska s dramatickým koncom link: http://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clanok/365348-adela-ostrolucka-platonicka-laska-s-dramatickym-koncom/

Darujte 2 % pre obec Ostrá Lúka

Ak ste sa ešte nerozhodli komu venujete 2%  z odvedenej dane, môžete ich venovať obci!Vypíšte vyhlásenie o poukázaní 2% (príloha), priložte potvrdenie od Vášho zamestnávateľa a odovzdajte na obecnom úrade, alebo priamo na daňovom úrade.Ak sa rozhodnete podať tlačivá priamo na daňovom úrade, alebo ak si podávate daňové priznania, v týchto prípadoch je potrebné informovať obecný úrad o vašich údajoch (prípadne údajoch o

Syndikovať obsah