Venujte 2% pre obec Ostrá Lúka

Ak ste sa ešte nerozhodli komu venujete 2%  z odvedenej dane, môžete ich venovať obci Ostrá Lúka! Vypíšte vyhlásenie o poukázaní 2% (príloha), priložte potvrdenie od Vášho zamestnávateľa a odovzdajte na obecnom úrade, alebo priamo na daňovom úrade.

" width="1" height="1">Ak sa rozhodnete podať tlačivá priamo na daňovom úrade, alebo ak si podávate daňové priznania, v týchto prípadoch je potrebné informovať obecný úrad o vašich údajoch (prípadne údajoch o firme), a o sume, ktorú ste združeniu venovali. (kópiu vyhlásenia, prípadne daňového priznania) Je to potrebné vedieť, aby sme si mohli poskytnuté finančné prostriedky nárokovať od združenia pre našu obec. Venované financie budú použité na rozvojové a záujmové aktivity v našej obci. 

PrílohaVeľkosť
Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby.pdf148.09 KB